O MNIE

Mam na imię Agnieszka, a moja strona powstaje z potrzeby sprawdzenia kreatywności, którą staram się w sobie rozwijać. Chcę, by cieszyło to przede wszystkim mnie, ale i ludzi, którzy odwiedzą moją stronę. Dzięki możliwości podróżowania, odkrywania nowego i wzajemnych inspiracji z moją drugą połówką przedstawiam Wam wg mnie tą ładniejszą stronę świata. Głodni świata, poznania, przeżycia i utrwalenia wszystkiego na później. Taki motor pcha nas oboje do przodu i tym próbujemy zasilać naszą codzienność. 

Na wyjeździe zawsze oboje dźwigamy ciężkie aparaty, żeby po powrocie pamiętać jak najdłużej co widzieliśmy i móc pokazać to innym. Wierzę, że podane dalej zdjęcia i wrażenia mogą przynieść coś dobrego, zaszczepią ciekawość świata i różnych tematów. Mnóstwa tematów, rozpoczynających się choćby od jednego zdjęcia. 

Prywatnie jestem architektem, który wciąż uczy się tego zawodu. Mieszkam i pracuję w Krakowie. Bardzo lubię zwierzęta i przyrodę, gotowanie i dobre jedzenie, architekturę oraz grafikę szeroko pojętą. Nie stronię od sportu i jazdy na rowerze, dlatego nie straszne są mi kilkunasto-kilomentrowe spacery. Mnogość zainteresowań nie pozwala niestety ograniczyć się do profilu strony jako podróżniczego… który jednak chciałabym utrzymać. Dlatego zapraszam i liczę, że nikomu nie będzie tu nudno!


Mapa_świata Otwarty Horyzont - 2014

Zielone kolory to odwiedzone państwa, czyli nadal został jeszcze spory kawał świata. Kwestia czasu, mam nadzieję.

Zdjęcia podóżnicze - grafika

WSPÓŁPRACA – zdjęcia podróżnicze

Z racji odwiedzonych krajów, miast i miejsc, które znajdziesz u mnie na blogu dysponuję dość pokaźną ilością zdjęć. Tylko ich wybraną część prezentuję na blogu.

Jeśli jesteś zainteresowany wykorzystaniem moich fotografii z Polski, Czech, Słowacji, Słowenii, Czarnogóry, Serbii, Bośni i Hercegowiny, Danii, Chorwacji, Rumunii, Turcji, Litwy, Łotwy, Estonii, Norwegii, Szwecji, Sumatry, Singapuru, Kuala Lumpur – pisz śmiało. 

Nowych miejsc wciąż przybywa, zatem najlepszym wyjściem jest nawiązać bezpośredni kontakt i o nie zapytać. Być może będę Ci w stanie pomóc i udostępnić bardzo dobre zarówno jakościowo i technicznie zdjęcia, które z większości miejsc posiadam już w formacie RAW. Obecnie fotografuję lustrzanką Nikon d600, która w połączeniu z szeroką gamą obiektywów przyczynia się do powiększania dorobku o nowe i mam nadzieję coraz lepsze fotografie.


Pasek - zdjęcia architektura

WSPÓŁPRACA – zdjęcia lokali usługowych, budynków, architektury

Jeśli poszukujesz osoby, która wykona dla Ciebie zdjęcia lokalu usługowego lub architektury/budynku (na terenie Krakowa i w jego okolicach) do folderów reklamowych i innych potrzeb – skontaktuj się ze mną drogą e-mailową.  

Wspólnie porozmawiamy i określimy czego potrzebujesz oraz sprecyzujemy swoje oczekiwania wzajemnej współpracy. Na blogu możesz zobaczyć, w jaki sposób podchodzę do fotografowanych obiektów, jestem w stanie wykonać zdjęcia dzienne jak i nocne w bardzo dobrej jakości, które z pewnością sprostają Twoim potrzebom i wymaganiom.


Przewodniki - pasek

WSPÓŁPRACA – teksty podróżniczo-turystyczne do czasopism

Jeśli poszukujesz osoby, która była w miejscu, które znalazłeś na moim blogu i byłaby chętna do sporządzenia dłuższego tekstu na jego temat – z pewnością będę mogła Ci pomóc.

O ile nie znalazłeś na blogu zdjęć czy konkretnego miejsca z kraju, jaki odwiedziłam, a jaki Cię interesuje, zapytaj o niego. Blog wciąż się rozwija i regularnie przybywa więcej nowych lokalizacji. Część z nich czeka na swoją kolej, a w międzyczasie pojawiają się nowe aktualniejsze. Pisanie jest dla mnie przyjemnością i czymś, co bardzo lubię. Z wielką chęcią podzielę się dalej swoimi wspomnieniami jak i rzeczowo opiszę dane miejsce.


 Do tej pory współpracę udało mi się nawiązać z:

poznajswiat logo                            BikeBoard logo


KONTAKT:  potocka.agnieszka@gmail.com