Otwarta Kuchnia

Z miłości do gotowania, z lubości do smakowania, z powinności do fotografowania. Tak powstał dział ‚Otwarta Kuchnia’, gdzie wypróbowane przepisy na słodko i słono znajdą swoje miejsce tuż po tym, jak zostały zjedzone. Istotą tego działu jest fotografia kulinarna, czyli chęć pokazania jedzenia w jak najlepszym świetle, ciesząc się jednocześnie z przyrządzania samych potraw.

Przede wszystkim dzięki nieocenionej pomocy technicznej, wsparciu, pomocy i kibicowaniu w tworzeniu zdjęć kulinarnych mojej drugiej połowy powstają nowe zdjęcia. Najbardziej cieszyć mnie będzie zauważalny nie tylko przeze mnie postęp w jakości wykonywanych fotografii i stylizacji jedzenia. Od zawsze twierdziłam, że należy robić to, do czego naprawdę czujemy wewnętrzną siłę, aby pozostać w zgodzie ze sobą i żeby taka praca była jednocześnie piękna dla nas samych. Tylko w takich warunkach możemy tworzyć z prawdziwą pasją.

Osoby i firmy, które potrzebują zdjęć swoich dań, specjałów, wypieków i innych pyszności (restauracje, kawiarnie, piekarnie, cukiernie…) i są zainteresowane współpracą ze mną, proszę o kontakt na moją skrzynkę pocztową. O ile jeszcze nie wiecie, jak duża siła drzemie w apetycznym zdjęciu Waszego produktu – bardzo chciałabym Was do tego przekonać. Karmimy się także, a może nawet głównie, oczami!


Fotografia kulinarna – Kraków. Fotografia jedzenia Kraków. Zdjęcia żywności Kraków. Zdjęcia potraw i jedzenia Kraków. Food photography  in Cracow. Food styling Cracow. Food styling photography Krakow. 

Jedna myśl w temacie “Otwarta Kuchnia

  1. mniam mniam – ja to bym chciała przyjść kiedyś do Ciebie na obiad 😉 wszystko wygląda super i pewnie też tak smakuje!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s